top of page

BHTS’2024 Hazırlıkları Başladı


Metal Isıl İşlem Sanayicileri Derneği (MISAD) ve TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası Eğitim Merkezi’nin (METEM) iş birliğiyle gerçekleştirilen Boğaziçi Uluslararası Isıl İşlem Sempozyumu 25-26 Nisan 2024 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde ikincisini gerçekleştiriyor.


Isıl işlem sektörünün önde gelen birbirinden değerli isimleriyle öne çıkan BHTS Yürütme Kurulu, geçtiğimiz günlerde İlk Yürütme Kurulu Toplantısını gerçekleştirerek bir dizi önemli konu hakkında görüştü.


MISAD Yönetim Kurulu Başkanı Koray YAVUZ’un Yürütme Kurulu Başkanlığında gerçekleşecek olan BHTS’2024’e, Eksaş’dan Murat ÇELİK, BDI Metal’den Utku İNAN, Sarsılmaz Silah Sanayi’den Nuri KIZILTAN, Akalın Isıl İşlem’den Abidin Fırat SAPÇI, Marmara Isıl İşlem’den Melih YÜKSEL ve METEM’den Hüseyin SAVAŞ ve Tuğbanur SEZER de eşlik ederek önümüzdeki dönem kıymetli desteklerini BHTS'2024’e sağlayacak.


Daha büyük bir katılım ile yeni yerinde katılımcılarını ağırlamak için çalışmalarına başlayan Boğaziçi Uluslararası Isıl İşlem Sempozyumu, önümüzdeki yıl hem sektörden hem de akademiden birçok katılımcıya ulaşma fırsatı bulmayı planlıyor.


87 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page