top of page

İskenderun Çelikle Yeniden Doğuyor!Hep birlikte ülkemizde yaşanan elim deprem felaketinin derin üzüntüsü içindeyiz. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, yakınlarına ve tüm ülkemize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Zaman dayanışma, birbirimiz için yapabileceklerimizi yapma, iyi bildiğimiz şeyleri iyi yapabilmeye gayret etme zamanı…

Bu zor günleri de birlikte dayanışma içinde aşacağımıza inanıyoruz.

İşte bu inançla, ISRS’2023 – 2. Uluslararası Hadde Sempozyumu’nu daha önce belirtildiği gibi 14-15 Eylül 2023 tarihlerinde yine İskenderun’da yapma kararı aldığımızı bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Böylelikle hem normalleşmeye olan ihtiyacı destekleyeceğimizi hem bölgedeki sanayi çalışanlarımızın yanında olma şansı yakalayacağımızı hem de bölge halkına da bir nebze olsun destek olmuş olacağımızı düşünüyoruz.

Sizlerin de aynı inancı paylaştığınız düşüncesiyle her zaman olduğunuzdan daha etkin biçimde sizleri bu sürece katılmaya davet ediyoruz. Hem destekleriniz hem de şahsi katılımınız bölgedeki insanlara moral olacak ve normalleşmeyi teşvik edecektir.

Bu bağlamda, her zaman olduğundan daha da anlamlı olacak olan ISRS’23 sempozyumu için aynı özen ve yüksek motivasyonla hazırlıklarımız son hızıyla sürmektedir.

Sağlıklı ve güzel günlerde buluşmak ümidiyle...

24 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

留言


bottom of page