top of page

METEM’DE YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI YAPILDIYeni yılın ilk METEM Yürütme Kurulu Toplantısı Kaptan Demir Çelik A.Ş.’nin ev sahipliğinde İstanbul’da düzenlendi.


2022 yılında yapılan tüm etkinliklerin masaya yatırıldığı toplantıda Yürütme Kurulu, 2023 ve 2024 yıllarında yapılacak sempozyum, kongre, eğitim ve bir dizi farklı etkinlikler için gelecek planlamalarını görüştü. Önümüzdeki dönem için yoğun bir etkinlik süreci planlayan METEM Yürütme Kurulu, ilgilenen tüm yerel, yabancı ve uluslararası üreticileri, tedarikçileri, pazarlama şirketlerini, nihai kullanıcıları, üniversiteleri ve araştırmacıları etkinliklerinde ağırlamayı bekliyor.

METEM bu yıl, 14-15 Eylül tarihlerinde 2. Uluslararası Hadde Sempozyumu, 12-13 Ekim tarihlerinde 11. Uluslararası Alüminyum Sempozyumu ve ilk kez yapılacak olan Metalurji Sektöründe Çalışan Güvenliği ve Esenliği Sempozyumu ile hem ulusal hem de uluslararası alanda kapsamlı bir etkinlik takvimi ortaya çıkardı


Tüm sektörü bir araya getirerek sektörün gelişimi ve dönüşümü için çabalayan bir değer olarak METEM, alanında kıymetli izler bırakmaya devam ediyor.

33 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page