Dijital Ortamda Etkin Sunum Becerileri

Webinar Ücreti

Ücretsiz

Webinar Tarihi

Webinar Saatleri

Eğitmenler

Fatma YILDIZ

2001 yılında “Yetişkin Eğitimi (Androgoji)” üzerine akademik öğretim veren tek kurum olan Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Eğitim İletişimi ve Planlaması bölümünden mezun oldu. Lisans eğitiminin ardından akademik eğitime devam ederek, farklı zamanlarda, Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Halk Eğitimi yüksek lisansı ile Bilgi Üniversitesi Endüstriyel Psikoloji yüksek lisansının alt yapı modülünü tamamladı.

 

20 yıla yakın süren iş hayatında, danışmanlık, hızlı tüketim, uzaktan eğitim ve İK Danışmanlığı sektörlerinde eğitim, gelişim ve yönetim fonksiyonlarında farklı görevlerde bulundu. İhtiyaç Analizi, mevcut durum değerlendirmesi, eğitim ve gelişim organizasyonu, ölçme ve değerlendirme, insan kaynakları sistem ve yapılarının kurulması, denetimi, performans yönetimi, kariyer yönetimi, oryantasyon, yetenek yönetimi, iç eğitmen yetiştirme, iç satış eğitimleri kurguları, uzaktan öğrenme, eğitim tasarımı, gelişim ve değerlendirme merkezi konularında deneyim kazandı.

 

Yıldız, Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF – The International Coaching Federation https://coachfederation.org/ )üyesi olup, akredite PCC (PCC-Professional Certified Coach) ünvanlı koçtur.

ICF Türkiye’de Pazarlama İletişimi çalışma grubunda koçluğun daha etkili tanıtılması konusunda projeler üretir. Aynı zamanda Erickson Türkiye’nin koç yetiştiren süpervizörlerinden biridir. Koç öğrencilerine mentorluk yapmaktadır.

 

Yıldız, TEGEP- Eğitim ve Gelişimi Platformu Derneği’nde yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Şu an denetim kurulu yedek üyeliği ile beraber, Eğitim Profesyoneli Geliştirme ve Kurumsal Eğitmen Sertifika Programında eğitmenlik ve Türkiye’nin en iyi Eğitim ve Gelişim Ödülleri organizasyonunda son 5 yıldır jüri üyeliği yapmaktadır.

 

Fatma Yıldız; 2015 yılından bu yana kendi adına kurduğu şirkette eğitmenlik, yönetici ve takım koçluğu ve performans danışmanlığı yapmaktadır. Dünya’da ve Türkiye’de yeni yerler keşfetmeyi seven Yıldız; fotoğraf, müzik ve resim konularında çalışmalar yapar. Hobileriyle gelişim programlarını harmanlayarak farklı atölyelerde keyifli ve yaratıcı çözümler sunmaktadır.

Webinar İçeriği

Online ortamda ne kadar sıklıkla sunum yapıyorsunuz?

Ya ne kadar etkili sunum yapıyorsunuz?

Etkili sunum için dikkat edilmesi gereken neler var?

 

Dijital ortamda etkin sunum becerileri

  • Sunuma hazırlık
  • Platformun becerileri
  • Tasarım
  • Sunum anı
  • Dikkat edilecek püf noktalar

Kimler Katılmalı

Tüm İlgilenenler

Webinar Yeri

Zoom

Webinar Süresi

75 DK

meten.png
tmmob metalurji logo