top of page

ISRS – 2. ULUSLARARASI HADDE SEMPOZYUMU HAZIRLIKLARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR!

METEM tarafından ikincisi organize edilecek olan ISRS – Uluslararası Hadde Sempozyumu, tıpkı bir öncekinde olduğu gibi hoşgörü ve gastronomi başkenti Hatay'ın yanı başında; Akdeniz'in incisi İskenderun'da,14-15 Eylül 2023 tarihlerinde düzenlenecektir.


Bu yıl “Çeliğe Değer Katıyoruz” mottosuyla yola çıkan ISRS, tüm yerel, yabancı ve uluslararası üreticileri, tedarikçileri, pazarlama şirketlerini, nihai kullanıcıları, üniversiteleri ve araştırmacıları inovatif sunumlarıyla katılımcı olmaya çağırıyor.

Etkinlik, bir öncekinde olduğu gibi sektörün ekonomik, teknolojik ve bilimsel alanlarda irdelenmesini, en güncel gelişmelerin tüm kademelerdeki katılımcılarla paylaşılmasını ve Türkiye'nin bu alanda dünyadaki yeri ve geleceği için vizyoner bir yaklaşım oluşturmasını amaçlamaktadır.


İskenderun Anemon Otel’in ev sahipliğinde gerçekleşecek olan ISRS – Uluslararası Hadde Sempozyumu hem sergi alanında ürün ve hizmetlerini sergilemek isteyen tüm şirketleri hem de sponsor olarak destek vermek isteyen tüm katılımcıları İskenderun’a davet ediyor.


Sponsorluk ve stant kiralama hakkında detaylı bilgi almak için isrs@isrs-mtm.com adresinden Sempozyum Koordinatörlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

Birçok bildirinin sunulacağı ISRS’ye özet bildiri başvurularınızı resmî web sitesi üzerinden 24 Şubat 2023 tarihine kadar gönderebilirsiniz.


14-15 Eylül tarihlerinde İskenderun’da görüşmek dileğiyle.

43 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page