Webinar

METEM tarafından düzenlenen ve yaklaşan webinarlarımıza buradan ulaşabilirsiniz. METEM'e üye olarak webinarlarımıza kayıt yaptırabilir, tamamlanan webinarlarımızın videolarına tekrar izleyebilirsiniz. 

 • Image-empty-state.png

  Katodik Koruma

  Toprak altında ve/veya su içindeki borular, tanklar, iskeleler vb. çelik yapıların korozyondan korunma yöntemlerinden biri olan katodik koruma konusu işlenecektir. Tipik katodik koruma uygulamaları ve ölçüm yöntemleri ele alınacaktır. Ayrıca, sektördeki toprak üstü tank tabanı dış akım kaynaklı katodik koruma gibi yeni uygulamalar, izole flanş etkinliğinin ölçülmesi gibi sık karşılaşılan sorunlar ve bunların çözümleri irdelenecektir.

  Webinar Tarihi ve Saati

  Eğitmenler

  Okan İŞDAŞ

 • Image-empty-state.png

  İnovasyon Kültürü Yönetimi

  Dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan “Ivalue7: İnovasyon Kültürü Yönetim Sistemi” kurumlarımızın inovasyon kültürlerini oluşturma yolculuklarında kullanacakları bir değerdir. Yaratıcı, entelektüel, teknik, tecrübe ve icracı zeka ve aklın inovatif bir çıktısı olan IValue7, İTÜ öğretim üyesi Prof. Dr. Özgül Keleş tarafından tasarlanmış, geliştirilmiş ve dijital olarak uygulaması bir şirkette yapılmaktadır.

  Artan dünya rekabeti ile insanlığın başlangıcında tanışık olduğu inovasyon sürecinin kurumlarımızda artık etkin ve inovatif olarak yönetilmesi ihtiyacını doğurmuştur. Odak noktası inovasyon yönetimi değil inovasyon kültürü yönetimidir.

  Bu çalışmayla, tüm katılımcılarımızın konuya bakış açılarını genişletmek, desteklemek ve farkındalık düzeyini arttırmak hedefiyle gerçekleştireceğiz.

  Webinar Tarihi ve Saati

  Eğitmenler

  Özgül KELEŞ

meten.png
tmmob metalurji logo